Výhradní distributor AntiRadary.NET Antiradar Protector ČR

ANTIRADAR PROTECTOR

Antiradar Protector AL ve verzi pro rok 2018, je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o toho času nejlepší komplexní antiradar pro Českou republiku. Jeho výhodou oproti standardní verzi je 100% ochrana oproti měření laserovými měřiči.

ANTIRADAR PROTECTOR
  • Antiradar Protector ve verzi pro rok 2018. Je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o toho času nejlepší komplexní antiradar pro podmínky v ČR.
  • Nejnovější Protector používá vyšší model radarové antény od světové jedničky GENEVO a vyznačuje se tak ještě vyšší citlivostí při detekci mikrovlnných radarů, prakticky nemá falešné poplachy.
  • Protector spolehlivě detekuje obávané MultaRadary CD a CT, které jsou pro většinu ostatních radarových detektorů nedetekovatelné. Inženýři z týmu Genevo strávili více než dva roky vývojem antény HDM+ a následným testováním.
  • Pro individuální cenovou nabídku, kontaktujte prosím naše prodejce

Automobil vybavený Protectorem

Komplexní detekce pro ČR

Stacionární, mobilní radary, úseková měření a dokonce kamery zaznamenávající průjezd na červenou. Protector znamená maximální ochranu!

Radarová anténa Genevo

Produkt světové jedničky GENEVO nabízí vynikající citlivost, prakticky bez falešných poplachů včetně schopnosti detekovat MultaRadary a to na podstatně delší vzdálenost než konkurenční produkty nejvyšší třídy.

Mezinárodní detekce

Stiskem tlačítka můžete změnit radarové pásmo pro ČR nebo Evropu.

Neviditelná montáž

Naprosto diskrétní zvenku i zevnitř. Bez rušivého displeje, bez ovládacího panelu, 1 skryté tlačítko. Nastavení Vašeho detektoru můžete jednoduše přizpůsobit přes PC.

Aktuální GPS databáze

Detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (tzv. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření) je samozřejmostí.Vždy aktuální databáze všech zabudovaných radarů v ČR.

Legální po celém světě

Antiradar lze stiskem tlačítka jednoduše deaktivovat a zařízení tak plně zlegalizovat pro jiné účely jako "knihy jízd".

Jak Protector funguje?

Protector Vás akusticky i vizuálně upozorní na veškeré používané radary (stacionání, mobilní, úsekové měření), dokonce také na kamery zaznamenávající průjezd na červenou. Přídavný laserový modul, komunikující s nejznámějšími typy laserových rušiček, Vás ochrání také proti laserovému měření a tím Vám zajistí prakticky 100% ochranu proti změření. Další unikátní funkcí je elektronická kniha jízd a Protector Vám tak ušetří spousty práce.

Radarová anténa Genevo

Tato anténa dokáže na rozdíl od konkurence, spolehlivě detekovat Multaradary na podstatně delší vzdálenost a navíc prakticky bez falešných poplachů. Označení AL znamená, že Vás Protector AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Samozřejmostí je také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.Rozbor diskrétní instalace produktu Protector.

Genevo - Radarová anténa

Laserové rušení

Rušičky AntiLaser jsou dlouhodobě synonymem pro nejlepší a nejúčinnější laserovou rušičku na světě s více než 20 lety zkušeností na trhu. Verze Priority dále posouvá hranice možností laserové rušičky.AntiLaser Priority je již 12. generace a naprosto liší od svého předchůdce. Menší, výkonnější čidla, jednotka, do které se dá zapojit až 5 čidel, a ovládací panel. ALP je homologováno jako parkovací senzor a ušetří vás tak případným potížím.

AntiLaser
GPS databáze

Aktuální GPS databáze

Antiradar Protector disponuje nejpokročilejšími funkcemi GPS, přičemž dokáže inteligentně vyhodnocovat rychlost vozidla a té přizpůsobovat vzdálenost varování na místa, která vyžadují Vaši pozornost. Navíc jako jediný obsahuje 100% a hlavně jednoduše aktualizovatelnou databázi veškerých pevně zabudovaných radarů v ČR. Samozřejmostí je možnost přidat si za jízdy "vlastní místo" a opravdoví "fajnšmekři" mohou databázi libovolně měnit, nebo jednoduše importovat databázi vlastní. Vzdálenost upozornění na radary je samozřejmě závislá na aktuální rychlosti, takže na reakci budete mít vždy dostatek času, ale zároveň nebude zbytečně rušeni. Detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (tzv. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření) je také samozřejmostí. Na konci každého úsekového měření se dozvíte také Vaši průměrnou rychlost.

Naprosto diskrétní

Neviditelný z venku i zevnitř. Obrovskou předností antiradaru Protector je abscence různých displejů a dalších designově rušivých prvků, které jsou uživatelským rozhraním antiradaru Protector dávno překonány. Po vložení paměťové karty z antiradaru do počítače můžete nastavení Vašeho antiradaru pohodlně a jednoduše přizpůsobit Vašim požadavkům.

GPS databáze
Kniha jízd

Kniha jízd / Mileage Log

Antiradar Protector nejen že nepřetržitě ukládá veškeré své provozní údaje, radarové i laserové poplachy a další důležité informace, ale také kompletní informace o poloze a rychlosti vozidla a díky těmto údajům, ve spojení s programem pro tvorbu knihy jízd, je skvělým pomocníkem pro účely daňové evidence. Samozřejmostí je možnost volby služebních, nebo soukromých jízd.

Kontrola správnosti funkce radarů / Police Check

Přišla Vám složenka za překročení rychlosti a nejste si jisti, zda jste se přestupku skutečně dospustili? Během několika vteřin, po vložení SD karty z Vašeho antiradaru do PC, zjistíte jakou rychlostí se Vaše vozidlo pohybovalo a zda se v předmětnou dobu vůbec nacházelo na údajném místě změření. K dispozici budete mít také údaje o tom, zda se na daném místě skutečně rychlost měřila.

Nastavení antiradaru pro jízdu v cizině

Neexistuje jednodušší řešení. Pouhým stiskem tlačítka přepínáte mezi nastavením radarových pásem pro ČR a Evropu. O zvoleném nastavení jste hlasově informováni, takže se nemůže stát, že byste omylem zvolili špatná pásma.

Zdokonalená redukce falešných poplachů / Enhanced Falsing Rejection

V cizině, kde některá radarová pásma používaná k měření rychlosti jsou často sdílena i s jinými systémy, se s konvenčními antiradary často stává, že antiradar vyhlásí radarový poplach i pokud žádný radar není nablízku. Unikátní funkce antiradaru Protector si poradí i s tímto neduhem.

Legální po celém světě / World Wide Legal

Cestujete-li do zemí, kde je použití antiradaru zakázáno, pohodlně, během několika vteřin, můžete deaktivovat funkce antiradaru a využívat pouze legální funkce například "kniha jízd", nebo "GPS body zájmů". Tím Váš antiradar 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině evropských zemích. Opětovnou aktivaci těchto funkcí zvládnete opět komfortně a jednoduše pomocí PC programu na přiložené SD kartě a to zadáním unikátního pin-kódu, který znáte jen Vy.Reference uživatelů

Základním parametrem při posuzování kvality produktů jsou reference uživatelů. Spokojení zákazníci znamenají jistotu volby.
více »

Výhody, funkce

Unikání funkce se spojení s excelentní ergonomií zajišťují nejvyšší uživatelský komfort a excelentní výkonnost.
více »

Diskrétní a legální

Častým důvodem obav potenciálních uživatelů antiradarů bývá obava z možné nelegálnosti zařízení spojená s obavou narušení vzhledu automobilu...
více »