Výhradní distributor AntiRadary.NET Antiradar Protector ČR

Technologie Protector

Antiradar Protector byl vyvíjen ve spolupráci s renomovanými experty a na základě zkušeností v oboru byl kladen důraz nejen na nejvyšší možnou maximalizaci výkonnosti, ale zejména na zdokonalení uživatelské ergonomie a komfortu používání. Nejvýznamějšími partnery při vývoji zařízení Protector byli zejména "jednička ve výrobě antiradarů, společnost GENEVO" a "Světová jednička ve výrobě laserových rušiček, společnost A-ELEKTRONIK, výrobce nejvýkonnějších rušiček ANTILASER".

AntiLaserGenevo

Technologie Genevo:

Značka Genevo se specializuje na vývoj radarových detektorů a antén, jejich produkty se staly evropskými bestsellery. Genevo se pyšní hlavně vynikajícími parametry radarového modulu, který používáme právě u Protectoru. Vysoká citlivost srovnatelná s nejlepšími high-end modely na trhu společně s kvalitním odrušením vůči falešným poplachům. Genevo poskytuje nejen spolehlivé detekce, ale i kvalitní zpracování a téměř nulovou poruchovost. Testování a vývoj jejich antén probíhá v České Republice v těch nejpřísnějších podmínkách, vedený zkušenými specialisty v oboru.

Technologie Antilaser:

Rušičky AntiLaser jsou dlouhodobě synonymem pro nejlepší a nejúčinnější laserovou rušičku na světě s více než 20 lety zkušeností na trhu. Verze Priority dále posouvá hranice možností laserové rušičky.AntiLaser Priority je již 12. generace a naprosto liší od svého předchůdce. Menší, výkonnější čidla, jednotka, do které se dá zapojit až 5 čidel, a ovládací panel. ALP je homologováno jako parkovací senzor a ušetří vás tak případným potížím.

Technologie GPS:

Velký důraz klademe i na citlivý GPS modul a komplexní databázi stacionárních hrozeb. Osobně se podílíme na aktuálnosti databáze České republiky, tak aby Vás na cestách nemohlo nic překvapit.

Řešení:

ANTIRADAR PROTECTOR

Protector

Antiradar Protector ve verzi pro rok 2018. Je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o toho času nejlepší komplexní antiradar pro podmínky v ČR.

Nejnovější Protector používá vyšší model radarové antény od světové jedničky GENEVO a vyznačuje se tak ještě vyšší citlivostí při detekci mikrovlnných radarů, prakticky nemá falešné poplachy.

Anténa spolehlivě detekuje i obávané MultaRadary CD a CT, které jsou pro většinu ostatních radarových detektorů nedetekovatelné. Inženýři z týmu Genevo strávili více než dva roky vývojem antény HDM+ a následným testováním.

Radarová anténa Genevo

Tato anténa dokáže na rozdíl od konkurence, spolehlivě detekovat Multaradary na podstatně delší vzdálenost a navíc prakticky bez falešných poplachů. Označení AL znamená, že Vás Protector AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Samozřejmostí je také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.

Genevo - Radarová anténa

Rozbor diskrétní instalace produktu Protector

Protector Instalace

Jak Protector funguje?

Protector Vás akusticky i vizuálně upozorní na veškeré používané radary (stacionární, mobilní, úsekové měření), dokonce také na kamery zaznamenávající průjezd na červenou. Přídavný laserový modul, komunikující s nejznámějšími typy laserových rušiček, Vás ochrání také proti laserovému měření a tím Vám zajistí prakticky 100% ochranu proti změření. Další unikátní funkcí je elektronická kniha jízd a Protector Vám tak ušetří spousty práce.

Ukázky instalace

Protector Montáž Mercedes
Diskrétní instalace
Spolehlivá detekce

Protector Montáž Passat

Protector Montáž BMW

Další výhody


13Naprosto diskrétní:

Obrovskou předností antiradaru Protector je absence různých displejů a dalších designově rušivých prvků, které jsou uživatelským rozhraním antiradaru Protector dávno překonány. Po vložení paměťové karty z antiradaru do počítače můžete nastavení Vašeho antiradaru pohodlně a jednoduše přizpůsobit Vašim požadavkům.

12GPS databáze:

Antiradar Protector disponuje nejpokročilejšími funkcemi GPS, přičemž dokáže inteligentně vyhodnocovat rychlost vozidla a té přizpůsobovat vzdálenost varování na místa, která vyžadují Vaši pozornost. Navíc jako jediný obsahuje 100% a hlavně jednoduše aktualizovatelnou databázi veškerých pevně zabudovaných radarů v ČR. Samozřejmostí je možnost přidat si za jízdy "vlastní místo" a opravdoví "fajnšmekři" mohou databázi libovolně měnit, nebo jednoduše importovat databázi vlastní. Vzdálenost upozornění na radary je samozřejmě závislá na aktuální rychlosti, takže na reakci budete mít vždy dostatek času, ale zároveň nebude zbytečně rušeni. Detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (tzv. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření) je také samozřejmostí. Na konci každého úsekového měření se dozvíte také Vaši průměrnou rychlost.

11Kniha jízd / MileageLog:

Antiradar Protector nejen že nepřetržitě ukládá veškeré své provozní údaje, radarové i laserové poplachy a další důležité informace, ale také kompletní informace o poloze a rychlosti vozidla a díky těmto údajům, ve spojení s programem pro tvorbu knihy jízd, je skvělým pomocníkem pro účely daňové evidence. Samozřejmostí je možnost volby služebních, nebo soukromých jízd.

10Kontrola správnosti funkce radarů / PoliceCheck:

Přišla Vám složenka za překročení rychlosti a nejste si jisti, zda jste se přestupku skutečně dospustili? Během několika vteřin, po vložení SD karty z Vašeho antiradaru do PC, zjistíte jakou rychlostí se Vaše vozidlo pohybovalo a zda se v předmětnou dobu vůbec nacházelo na údajném místě změření. K dispozici budete mít také údaje o tom, zda se na daném místě skutečně rychlost měřila.

9Nastavení antiradaru pro jízdu v cizině:

Neexistuje jednodušší řešení. Pouhým stiskem tlačítka přepínáte mezi nastavením radarových pásem pro ČR a Evropu. O zvoleném nastavení jste hlasově informováni, takže se nemůže stát, že byste omylem zvolili špatná pásma.

8Zdokonalená redukce falešných poplachù / EnhancedFalsingRejection:

V cizině, kde některá radarová pásma používaná k měření rychlosti jsou často sdílena i s jinými systémy, se s konvenčními antiradary často stává, že antiradar vyhlásí radarový poplach i pokud žádný radar není nablízku. Unikátní funkce antiradaru Protector si poradí i s tímto neduhem.

7Radarová ochrana / RadarConnect:

V zemích, kde je používání radarových detektorů dovolené, Vás antiradar Protector na policejní radar vždy a včas upozorní. Osvědčená a v tomto produktu ještě vylepšená technologie světové jedničky Beltronics, posouvá úroveň detekce radarů zase o úroveň výše. Antiradar Protector disponuje unikátní kombinací funkcí, které zajistí vždy včasné varování a zároveň řidiče zbytečně neruší. Lze si nastavit také minimální rychlost, při které budete před radarem varováni.

6Laserová ochrana / LaserConnect:

Protector umí jako jediný na světě přímo komunikovat s nejznámějšími modely laserových rušiček. V této kombinaci Vám tedy zajistí 100% laserovou ochranu. Také je zde možnost pohodlné a okamžité deaktivace funkcí rušičky a tím i "legalizace" například pro cestu do regionů, kde je jejich použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v "provozuschopném stavu", nebo "používána", přičemž její držení není zákonem zakázáno.

5Legální po celém světě / WorldWideLegal:

Cestujete-li do zemí, kde je použití antiradaru zakázáno, pohodlně, během několika vteřin, můžete deaktivovat funkce antiradaru a využívat pouze legální funkce například "kniha jízd", nebo "GPS body zájmů". Tím Váš antiradar 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině evropských zemích. Opětovnou aktivaci těchto funkcí zvládnete opět komfortně a jednoduše pomocí PC programu na přiložené SD kartě a to zadáním unikátního pin-kódu, který znáte jen Vy.

více k antiradaru Protector »

Reference uživatelů

Základním parametrem při posuzování kvality produktů jsou reference uživatelů. Spokojení zákazníci znamenají jistotu volby.
více »

Výhody, funkce

Unikání funkce se spojení s excelentní ergonomií zajišťují nejvyšší uživatelský komfort a excelentní výkonnost.
více »

Diskrétní a legální

Častým důvodem obav potenciálních uživatelů antiradarů bývá obava z možné nelegálnosti zařízení spojená s obavou narušení vzhledu automobilu...
více »