Výhradní distributor AntiRadary.NET Antiradar Protector ČR
Aktuality

Antiradar Protector s atestem Ministerstva dopravy

19. duben 2013

Antiradary Protector ve verzích 800, 850 a 950 vyhověly náročným testům v pověřené zkušebně Ministerstva dopravy České republiky TÜV SÜD Czech s.r.o.

Atest ministerstva dopravy:

Dne 19.4.2013 bylo Ministerstvem dopravy České republiky uděleno rozhodnutí, že výše zmiňované detektory jsou schválené pro montáž do vozidel jako dodatečné elektronické příslušenství, konkrétně přímo "Detektor radarového vysílání".

Rozhodnutí a ATEST 8SD 3477:

Antiradar Protector - Schválení technické způsobilosti

Dokumenty, vystavené nezávislou zkušebnou TÜV SÜD Czech s.r.o., jednoznačně popisují funkci zařízení, instalovaného ve vozidle. Nemusíte se proto obávat policejní kontroly. Pokud se službu konající policista bude dotazovat, co to máte instalováno ve vozidle, stačí se odkázat na platnou homologaci, případně dokumenty k zařízení dotyčnému policistovi předložit.
Legální po celém světě / WorldWide Legal:

Cestujete-li do zemí, kde je použití radarového detektoru zakázáno, pohodlně, během několika vteřin můžete deaktivovat funkce detektoru a využívat pouze legální funkce, jako je "kniha jízd", nebo "GPS body zájmů". Tím váše zařízení 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině Evropských zemí.

Kompletní informace o legálnosti antiradarů ZDE.

Přečteno: 5781x
Reference uživatelů

Základním parametrem při posuzování kvality produktů jsou reference uživatelů. Spokojení zákazníci znamenají jistotu volby.
více »

Výhody, funkce

Unikání funkce se spojení s excelentní ergonomií zajišťují nejvyšší uživatelský komfort a excelentní výkonnost.
více »

Diskrétní a legální

Častým důvodem obav potenciálních uživatelů antiradarů bývá obava z možné nelegálnosti zařízení spojená s obavou narušení vzhledu automobilu...
více »