Výhradní distributor AntiRadary.NET Antiradar Protector ČR
Aktuality

Revoluční novinka na trhu antiradarů - Antiradar Protector 850cz

10. říjen 2011

Dnes 10.10.2011 byl zahájen prodej bez nadsázky nejlepšího antiradaru pro podmínky v ČR, antiradaru Protector 850cz...

Antiradar Protector 850cz byl vyvíjen ve spolupráci s renomovanými experty v oboru a na základě zkušeností v oboru byl kladen důraz nejen na jenvyšší možnou maximalizaci výkonnosti, ale zejména na zdokonalení uživatelské ergonomie a komfortu používání. Nejvýznamějšími partnery při vývoji zařízení Protector byli zejména "Světová jednička ve výrobě antiradarů, společnost Beltronics", "Evropská jednička v prodeji a vývoji antiradarů a laserových rušiček, společnost Target Automobive NL." a "Světová jednička ve výrobě laserových rušiček, společnost A-Elektronik, výrobce renomovaných rušiček AntiLaser".

Protector byl vyvíjen předními odborníky v oboru a na základě požadavků expertů i odborné veřejnosti. V testovací fázi najeli z Protektorem zkušební jezdci v součtu téměř 50 000 kilometrů, přičemž veškeré testy dopadly na výbornou a Protector je tak po uvedení do prodeje zcela dospělým a dokončeným produktem, který svými funkcemi, komfortem a hlavně výkonností překonává veškerou konkurenci.


Beltronics, AntiLaser, Target Automotive
Přečteno: 4387x
Reference uživatelů

Základním parametrem při posuzování kvality produktů jsou reference uživatelů. Spokojení zákazníci znamenají jistotu volby.
více »

Výhody, funkce

Unikání funkce se spojení s excelentní ergonomií zajišťují nejvyšší uživatelský komfort a excelentní výkonnost.
více »

Diskrétní a legální

Častým důvodem obav potenciálních uživatelů antiradarů bývá obava z možné nelegálnosti zařízení spojená s obavou narušení vzhledu automobilu...
více »